Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přihlašte se na numerologii na září a říjen 2008

27. 8. 2008
Milí studenti! Do 10. září se můžete hlásit na numerologii, výuka nástěnkou na měsíce září + říjen 2008. V přihlášce musí být vaše jméno, kolej a ročník, ve kterém jste na Pentagramu.
 
Všichni, co se přihlásí profesoru Jamesi Kedrigernovi budou zařazeni do 1.ročníku a započnou tak studium pro začátečníky. Pokud jste ve druhém nebo vyšším ročníku na Pentagramu, můžete studovat 1.a 2.ročník najednou, pokud si myslíte, že to zvládnete. V tom případě to uveďte do přihlášky.
 
Ti, co si myslí, že základům numerologie na Pentagramu porozumněli, nemají zájem studovat 1.-4.ročník a současně na Pentagramu jsou v 5. nebo vyšším ročníku, nechť se přihlásí profesorce Will Bandom a započnou studium pro pokročilé. Všichni, co se k profesorce přihlásí, budou zařazeni do 5.ročníku a pokud neabsolvovali 4.ročník, budou povinni složit jednoduchý Úvodní test pro 5.ročník, který prověří základní znalosti numerologie pro začátečníky. Po úspěšném složení, mohou nastoupit do 5.ročníku, po případném nesložení bohužel nemohou, neboť kdo nechápe základy, těžko pochopí numerologii pro pokročilé. Ti, co úspěšně absolvovali 4.ročník, nebudou skládat Úvodní test pro 5.ročník a budou automaticky do 5.ročníku přijati. V tomto případě uveďte profesorce do přihlášky měsíc a rok absolvování 4.ročníku. 
Všechny přihlášky posílejte na skřítčí expres danému profesorovi.
Na všechny zájemce se těší James Kedrigern a Will Bandom, profesoři numerologie
a Sussan Welli, asistentka numerologie
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro Sussan

(James Kedrigern, 29. 8. 2008 14:53)

Už jsem vás tam dopsal :)

asistentka

(Sussan, 28. 8. 2008 22:09)

Já se taky těším na všechny zájemce!Sussan Welli,asistentka numerologie...Pane profesore,vy jste na mě hanebně zapomněl *ukápne ji slzička*...bé :D, ale jest vám odpuštěno :)